Новый год совсем скоро!

Почувствуй дух волшебства с журналом .

Каждый день у тебя есть шанс выиграть подарок для тебя и твоих близких.

Участвуй прямо сейчас!

Офіційні Правила Акції «Парад подарків»

(надалі – «Правила»)

1. Організатор Акції.

1.1.Організатором Акції є Дочірнє підприємство “Бурда-Україна” (код ЄДРПОУ: 24740397, місцезнаходження: 01033, м. Київ, вул.. Володимирська, 101, (надалі – «Організатор Акції»).

 

2. Умови проведення Акції.

2.1. Акція проводиться на всій території України (окрім окупованих територій та територій, на яких проводиться АТО) у глобальній мережі Інтернет на сайті www.podarki.liza.ua (далі за текстом — «Сайт»).

2.2. Акція проводиться з 00 годин 01 хвилин «11» грудня 2015 року до 23 годин 59 хвилин «31» грудня 2015 року включно (надалі по тексту Правил – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»).

2.3. Строки проведення Акції та її етапів можуть бути змінені у порядку, встановленому самими Правилами.

2.4. Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу. Фонд Подарунків Акції не формується з внесків Учасників Акції.

 

3. Вимоги до учасників Акції.

3.1. В Акції можуть брати участь повнолітні дієздатні громадяни України, які постійно проживають на території України, є користувачами Сайту www.podarki.liza.ua та в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції, які викладені нижче (надалі по тексту Правил – «Учасники Акції», «Учасник»).

3.2. Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути наступні особи, незалежно від виконання ними умов даних Правил:

3.2.1. працівники Організатора Акції і будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції, та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

3.2.2. неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи;

3.2.3. особи, що не є громадянами України;

3.2.4. особи, що не проживають на території України на постійній основі;

3.2.5. особи, що не є користувачами інтернет сайту www.podarki.liza.ua (не зареєстровані/авторизовані на сайті і повністю не заповнили анкету, чи профіль користувача э закритим, на сторінці користувача розміщена не його фотографія).

3.2.6. в Акції одночасно не можуть брати участь родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

3.3. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

3.4. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:

3.4.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

3.4.2. дотримуватися правил соціальної мережі «Facebook» и «Вконтакте»;

3.4.3. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у даних Правилах;

3.4.4. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

3.4.5. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Акції.

3.5. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.

3.6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника, може оброблятися Організатором та з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/Акції Організатора, а також з іншими цілями, визначеними даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасники Акції тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Акції особами, доки не мине потреба визначена цими Правилами.

3.7. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на вільне використання Організатором та компаніями, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції, наданої ним про себе інформації, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на вільне використання імені, прізвища, безоплатне використання інтерв’ю або інших даних та матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, інтрнет виданнях, інтернет сайтах, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником або Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

3.8. З моменту прийняття умов даних Правил, шляхом вчинення дій, що свідчать про участь в Акції, згода з умовами даних Правил та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником Акції.

3.9. Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку персональних даних, втрачає право на подальшу учать в Акції.

3.10. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, позбавляє його права на отримання належного йому Подарунку.

3.11. Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції Учасників, які порушили вказані вище гарантії.

3.12. Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь в Акції.

 

4. Умови участі в Акції.

4.1. Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам, що зазначені в п. 3.1. даних Правил та належним чином виконала усі умови цих Правил.

4.2. Для участі вАкції Учаснику необхідно:

4.2.1. ознайомитись з правилами участі в Акції та погодитися з ними;

4.2.2. Зареєструватися/Авторизуватися на Інтернет на сайті www.podarki.liza.ua

4.2.3. Заповнити реєстраційну форму на сайті www.podarki.liza.ua вказавши: промо-код акції «Парад подарунків» в свіжому номері журналу «Лиза», прізвище, ім’я, адресу електронної пошти, поштову адресу місця проживання, дату народження, контактний номер телефону Учасника Акції.

4.8. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасника зареєструватися та інше, якщо це трапилось не з вини Організатора. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу Сайту, операторів зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок чого реєстрація до участі у Акції не відбулась або відбулась із запізненням.

 

5. Фонд Подарунків Акції.

5.1. Фонд Подарунків Акції (надалі по тексту Правил – «Подарунки Акції») складається з:

 1. Набори косметики NIVEA Q10 plus - 84 шт.

 2. Спортивний блендер Electrolux ESB2500 – 7 шт.

 3. Розумне цуценя від Fisher-Price ™ - 7 шт.

 4. Набір книжок «Лучшие сказки о веселых проказниках» - 7 шт.

 5. Лялька Кортні их мультфільма "БАРБІ: Рок-зірка"- 7 шт.

 6. Набір машинок для хлопчиків "Шалені перегони" – 7 шт.

 7. Книжка с магнітами «Вверху и внизу. Лунтик и его друзья» - 7 шт.

 8. Книжка с магнітами «Радостные хлопоты. Мои друзья Тигруля и Винни» - 7 шт.

 9. Набір колгот Сonte Elegant – 7 шт.

 10. Молодіжні жилетки Oodji – 7 шт.

Щотижня на сайті www.podarki.liza.ua в період з 11.12 по 31.12.2015 року будуть розігруватись наступні подарунки в зазаначеній кількості:

1 тиждень (з 11.12 по 17.12. 2015р.):

 1. Набір косметики NIVEA Q10 plus - 28 шт.

 2. Спортивний блендер Electrolux ESB2500 - 7 шт.

 3. Розумне цуценя від Fisher-Price ™ - 7 шт.

 4. Набір книжок «Кращі казки про веселих пустунах» - 7 шт.

 

2 тиждень (з18.12 по 24. 12.2015 р.):

 1. Набори косметики NIVEA Q10 plus - 28 шт.

 2. Набір колгот Сonte Elegant - 7 шт.

 3. Лялька Кортні их мультфільма "БАРБІ: Рок-зірка"

- 7 штук

 1. Книжка с магнітами «Вверху и внизу. Лунтик и его друзья»

- 7 штук

 

3 тиждень (з 25.12 по 31.12. 2015 р.):

 1. Набори косметики NIVEA Q10 plus - 28 шт

 2. Молодіжні жилетки Oodji - 7 штук

 3. Набір машинок для хлопчиків "Шалені перегони"

- 7 штук

4. Книжка з магнітами «Радостные хлопоты. Мои друзья Тигруля и Винни»

- 7 штук.

5.2. Фонд Подарунків Акції обмежений і становить зазначену вище кількість Подарунків Акції. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, передбачених цими Правилами. Організатор Акції залишає за собою право збільшити загальний Фонд Подарунків Акції, або включити в Фонд Подарунків Акції додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами, або замінити заявлені Подарунки на еквівалентні. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор проінформує про такі зміни у порядку, передбаченому у пункті 8.1. цих Правил.

5.3. Усі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Подарунків, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Офіційними правилами.

5.4. Подарунки Акції можуть відрізнятися від зображених на акційних рекламних матеріалах.

5.5. Подарунок Акції не підлягає обміну, грошовий еквівалент Подарунка не видається.

 

6. Визначення Переможців Акції.

6.1. Переможці Акції (надалі – «Переможці») – це Учасники Акції, які здобудуть право на отримання Подарунків Акції.

6.2. Визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання одного із подарунків, найменування яких буде змінюватись щотижня, буде проходити за допомогою незалежного сервісу random.org щодня з моменту початку Акції в період з 11.12. по 31.12. 2015 року зі списку Учасників Акції, які виконали усі умови цих Правил.

 

 

6.3. Підсумки Акції будуть публікуватись щоденно о 12 годині за моменту початку Акції на сайті www.podarki.liza.ua

6.4. Організатор Акції протягом 2-х місяців зв'яжеться з Переможцями Акції щоб повідомити їх про здобуття перемоги у Акції, підтвердити згоду та можливість отримати належний йому Подарунок, погодить умови і терміни отримання Подарунків за допомогою адрес електронних скриньок, вказаних Учасниками Акції в профілях зареєстрованих користувачів сайтів або за вказаним Учасником Акції контактним номером телефону.

 

7. Умови отримання Подарунків Акції.

7.1. Умови отримання Подарунку, Учасниками, визначеними згідно п.6 цих Правил: після визначення Учасника, що має право на отримання певного подарунку, представник Організатора повинен зв’язатися з ним відповідно до контактних даних, зазначених у реєстраційній формі Учасника та визначити порядок, дату та умови надання Подарунку.

7.2. У випадку, якщо Переможець Акції не виконав хоча б одну з передбачених Правилами умов для отримання Подарунку, такий Подарунок Акції вважатиметься не витребуваним Переможцем Акції, і такий Учасник Акції вже не буде вважатися Переможцем й не матиме права претендувати на Подарунок Акції або на одержання від Акції будь-якої компенсації. Акції розпоряджається таким не витребуваним Подарунком Акції на власний розсуд.

7.3. Передача права на отримання Подарунку Акції третій особі не допускається.

7.4. Правилами Акції не передбачено зберігання не витребуваного подарунку Акції.

7.5. Грошова компенсація будь-якого Подарунку в жодному випадку не видається.

7.6. Будь-який з Переможеців Акції вправі відмовитися від отримання Подарунку. У випадку відмови від отримання Подарунку, Переможець Акції повинен не пізніше 5-ти календарних днів з моменту підведення підсумків/результатів Акції надати оригінал заяви в письмовій формі про відмову від отримання Подарунку Акції.

7.7. Учасник, котрий був визначений у встановленому цими Правилами порядку Переможцем Акції, але з причини несправності роботи мобільного телефону/електронної пошти або з інших причин, незалежних від Акції та/або залучених ним осіб, не можуть бути повідомленні про умови розіграшу Подарунку Акції протягом 3 (трьох) днів з моменту відповідного визначення такого Переможця Акції, автоматично позбуваються права отримати відповідний Подарунок Акції. В такому випадку, Акції розпоряджається таким невитребуваним Подарунком Акції на власний розсуд.

7.8. У випадку, якщо Подарунок повернено з причини «відмови від отримання», він не може бути повторно затребуваний Переможцем, який відмовився від його отримання. Претензії щодо не отриманих таких Подарунків не приймаються.

7.9. Переможець Акції автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у який час стали відомими вказані обставини:

7.9.1. якщо Переможця Акції визнано Порушником цих Правил до моменту вручення йому Подарунку;

7.9.2. якщо Переможець Акції у встановлений даними Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому Подарунку у будь-який зручний спосіб, з не залежних від Організатора Акції причин;

7.9.3. якщо Переможець Акції не виконає вимог, передбачених у п.п. 7.1. даних Правил у їх сукупності та інших зобов’язань, вказаних у даних Правилах;

7.9.4. якщо Переможець Акції належить до категорії осіб, вказаних в п. 3.2. даних Правил;

7.9.5. якщо Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Подарунку Акції;

7.9.6. у разі надання Переможцем Акції не своїх даних: паспорта громадянина України та/або картки фізичної особи – платника податків, що належать іншій особі;

7.9.7. у разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції;

7.9.8. у разі неналежного виконання умов даних Правил.

 

 

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на Інтернет-сайті: www.podarki.liza.ua

 

9. Інші умови

9.1. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умов Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально передбачене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та їх умов.

9.2. Організатор не несе відповідальності за:

- достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних.

- за технічні проблеми із передачею даних при використанні каналів звязку під час проведення Акції.

- неотримання Учасниками Акції Подарунків з вини поштової/кур’єрської служби, а також з причини зазначення Учасником Акції неправильної, неповної або не дійсної інформації (зокрема, адреси проживання).

- невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обовязків, передбачених цими Правилами.

9.3. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

9.4. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань зазначених в цих Правилах, в тому числі, стосовно Подарунків передбачених цими Правилами, у разі, коли Учасник Акції, що отримав право на такий Подарунок, не звернувся за Подарунком, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про можливість отримання Подарунку впродовж періоду, зазначеного в цих Правилах. Акція завершується о 23 годині 59 хвилині 31 грудня 2015 р. Подарунок вручається лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання Подарунку, усіх вимог, передбачених цими Правилами.

9.5. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

9.6. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

9.7. Учасники Акції, що здобули право на отримання Подарунків, не можуть передавати своє право отримати Подарунок третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.

9.8. Фактом участі в цій Акції Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції, достовірність наданої ним інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої ним інформації (в т.ч. контактної інформації).

9.9. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Победители розыгрыша
11.12.2015
пятница
Юлия Балакова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Васина Евгения
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталія Лаповець
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Роксолана Слота
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Вика Михайлик
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Ирина Хмурова
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Ирина Шаповал
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
12.12.2015
суббота
Ірина Зварич
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марина Супрунец
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Чемерис Оксана
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталия Олещенко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Галина Барнич
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Олена Коваленко
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Ирина Киндракевич
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
13.12.2015
воскресенье
Лариса Ушеренко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Валентина Тарасенко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталья Куценко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Илона
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Чернявская Ольга
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Надежда Венец
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Забусик Вікторія
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
14.12.2015
понедельник
Марина Супрунец
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Евгения Гриценко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ирина Тарасенко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Юлия Ткачук
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Шпундра Елена
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Надія Кендзерська
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Екатерина Кузьмич
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
15.12.2015
вторник
Раиса Лях
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Юлия Слюсарева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталья
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Томкевич Татьяна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Куртова Наталья
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Юлія Овчаренко
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Конограй Наталия
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
16.12.2015
среда
Евгения Мусуривская
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марусенко Татьяна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марина Федюнина
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Панченко Вера
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Целінко Марина
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Конограй Наталия
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Ольга Липина
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
17.12.2015
четверг
Наталія Сімонова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Корнейко Людмила
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Дарья Данилова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марусенкр Татьяна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Боцула Елена
(Спортивный блендер Elektrolux ESB2500)
Марина Колесник
(Лучшие сказки о веселых проказниках)
Северенчук Мария
(Умный щенок от Fisher-PriceTM)
18.12.2015
пятница
Виктория Золотарева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Асаулова Светлана
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марина Супрунец
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Вера Ткачук
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
София Олефир
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Алена Нижник
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Юлия
(Кукла Кортни)
19.12.2015
суббота
Огненко Марианна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Лукашевская Наталья
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Хмурова Ирина
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Бондарь Лилия
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Василенко Александра
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Наталия
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Наташа Федорова
(Кукла Кортни)
20.12.2015
Воскресенье
Лена Коваленко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Бойко Людмила
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ольга Токарь
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Янина Машкова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Павлюк Татьяна
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Ищенко Лидия
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Клещевникова Светлана
(Кукла Кортни)
21.12.2015
Понедельник
Татьяна Яцук
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Павлюк Татьяна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Светлана Швец
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Елена Ненашева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Чернецкая Валентина
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Баралей Татьяна
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Надежда Венец
(Кукла Кортни)
22.12.2015
Вторник
Светлана Клещевникова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Иванюк Светлана
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Вера Лесик
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Олена Артьоиова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Валентина Бас
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Ирина Воробьева
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Зореслава Яремко
(Кукла Кортни)
23.12.2015
Среда
Мамаева Анна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Виктория Золот
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
София Олефир
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ткач Людмила
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталья Кривко
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Забусик Вікторія
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Юлиана Левченко
(Кукла Кортни)
24.12.2015
Четверг
Евгения Конюх
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Оксана Мурашко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Диана Криницына
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Marina Bodi
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Марина Федюнина
(Шикарный набор от Conte Elegant)
Любовь Ярцова
(Книжка с магнитами Вверху и внизу)
Дмитрий Гончар
(Кукла Кортни)
25.12.2015
пятница
Лиза Пензарева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Татьяна Мазурок
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ольга Леонова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Екатерина Зубачева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Виктория Кухар
(Молодежная жилетка от Oodji)
Алена Нижник
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Юлия Ткачук
(Трек Безумные гонки)
26.12.2015
суббота
Светлана Приймак
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Виктория Алекс Золотарева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Германская Людмила
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Светлана Аникина
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ирена Алисеенко
(Молодежная жилетка от Oodji)
Смоляной Олег
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Тимофеева Алина
(Трек Безумные гонки)
27.12.2015
Воскресенье
Ольга Рупич
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ольга Никитенко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Янина Машкова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Юлия Слюсарева
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Жовтоног Наталия
(Молодежная жилетка от Oodji)
Наталия Команденко
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Циганок Ігор
(Трек Безумные гонки)
28.12.2015
Понедельник
Маєвська Раїса Михайлівна
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Анна Перевозник
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Наталья Полягушко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Вдовенко Галина
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Федорко Любов
(Молодежная жилетка от Oodji)
Безбородько Евгения
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Ирина Семенченко
(Трек Безумные гонки)
29.12.2015
Вторник
Надія Кендзерська
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Мария Цыганова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Лена Коваленко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Ольга Фидря
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Дарья Данилова
(Молодежная жилетка от Oodji)
Тетяна Сліпченко
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Елена Колесник
(Трек Безумные гонки)
30.12.2015
Среда
Светлана Олывко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Светлана Каримова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Сережа Якушко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Раиса Долгова
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Светлана Асаулова
(Молодежная жилетка от Oodji)
Вера Ткачук
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Ольга Старик
(Трек Безумные гонки)
31.12.2015
Четверг
Наталья Команденко
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Тетяна Дзьоник
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Олывко Светлана
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Татьяна Митина
(Наборы косметики NIVEA Q10 plus)
Надежда Венец
(Молодежная жилетка от Oodji)
Лена Коваленко
(Книжка с магнитами Радостные хлопоты)
Андрій Мурашко
(Трек Безумные гонки)

Партнеры проекта